Naši partneri


ABYSS_logo_Baseline_CMJN

Aspide Medical

Spoločnosť založená v roku 1994 patrí medzi svetových špecialistov v oblasti textilných implantátov. Rad produktov SURGIMESH®, ktorý zahŕňa vysoko kvalitné produkty pre digestívnu chirurgiu, urológiu a gynekológiu, bol vyvinutý v spolupráci so zdravotníckymi odborníkmi.

Implantáty rady SURGIMESH® sú navrhnuté s ohľadom na maximálnu efektivitu chirurgického zákroku, spĺňajú prísne medicínsko-ekonomické kritériá a zaručujú maximálny komfort pre pacienta.

Viac na www.aspide.com

bdbard-logo

Bard

Spoločnosť Bard, poskytujúca technolgické riešenia pre špecializované oblasti urológie, onkológie, chirurgie a cievnej medicíny, je priekopníkom v oblasti urologických katétrov a ďalších produktov určených na starostlivosť pri mužskej a ženskej inkontinencii. Ako prvá na svete vyvinula čisto silikónový intermitentný katéter, rovnako ako silikónový urinálny kondóm. Rad intermitentných katétrov Magic3®a urinálnych kondómov UltraFlex® a Pop-On®predstavuje súčasnú technologickú špičku. Všetky produkty sa vyvíjajú a vyrábajú v Spojených štátoch zo 100% silikónu najvyššej medicínskej kvality.

Pod značkou dcérskej firmy Davol sú na našom trhu dostupné aj inovatívne chirurgické implantáty a fixačné systémy používané při liečbe hernií.

Viac na www.bardcare.com

biocer-logo

BioCer Entwicklungs-GmbH

Je mladá inovatívna spoločnosť, ktorá sa zameriava na výzkum, vývoj a výrobu pokročilých biomedicínskych materiálov bez obsahu ľudských alebo zvieracích komponentov. Komerčná aplikácia vyvíjaných technológií sa realizuje v spolupráci s vybratými nemeckými aj zahraničnými univerzitami. Cieľom spoločnosti je trvalé zvyšovanie kvality života pacientov. Hlavné produktové línie predstavujú hemostatiká rastlinného pôvodu určené na kontrolu krvácania pri komplexných chirurgických zákrokoch a implantáty s vysokobiokompatibílnym poťahom oxidov titánu používané při riešení hernií a rekonštrukciach prsníkov.

Technológiu povrchovej aplikácie titánu spoločnosť BioCer poskytuje aj iným výrobcom implantátov, napríklad v oblasti ortopédie.

Viac na www.biocer-gmbh.de

logo_pharma2

Geistlich Pharma AG

Geistlich Pharma AG so sídlom vo Wolhusene, Švajčiarsko, je rodinná farmaceutická spoločnosť s tradíciou od roku 1851. Geistlich je svetovým lídrom v oblasti regeneratívnych biomateriálov pre dentálnu chirurgiu a ortopédiu a vyrába aj ďalšie vysoko kvalitné zdravotnícke a farmaceutické prípravky.

Krédom spoločnosti je neustále zvyšovanie kvality života pacientov a jej produkty sú k dispozícii vo viac ako 60 krajinách sveta.

Viacej na www.geistlich-pharma.com

nichiban_logo

Nichiban Co., Ltd

Základnou filozofiou spoločnosti, ktorá v januári 2018 oslávila 100 rokov svojej úspešnej existencie, je harmónia úspechu firmy a spokojnosti jej zákazníkov, založená na výrobkoch a službách uspokojujúcich súčasné i budúce potreby.

Nichiban so sídlom v Tokiu a s niekoľkými výrobnými závodmi v Japonsku a Thajsku je expertom na vývoj a výrobu špičkových adhezívnych technológií a ich komerčné aplikácie v zdravotníctve, spotrebnom a automobilovom priemysle, poľnohospodárstve a v ďalších oblastiach.

Produkty Nichiban sa pýšia vysokou kvalitou, dokonale funkčným dizajnom a úplnou spoľahlivosťou a bezpečnosťou i vďaka faktu, že na ich vývoji sa podieľajú vybraní zdravotnícki odborníci. Sortiment krytí a náplastí zahrňuje riešenie pre nemocničné a domáce použitie. Rad hemostatických tlakových náplastí je široko využívaná vo väčšine lôžkových zdravotníckych zariadení na Slovensku.

Viacej na www.nichiban.com

OBP Medical Inc.

OBP Medical Inc.

OBP je globálny líder vo vývoji jednorazových zdravotníckych pomôcok s integrovaným osvetlením. Spojujeme svetlo a nástroj do jedného a vytvárame tak efektívne a jednoduché riešenia.
Rast spoločnosti a kontinuálne inovácie sú založené na dvoch hlavných princípoch: maximalizácii klinickej účinnosti a funkčnosti vďaka vývoju nástrojov nevyžadujúcich ďalšie komponenty a na zvyšovaniu bezpečnosti pacientov výrobou skutočne jednorazových pomôcok.
V súčasnosti sa výrobky obp používajú vo viacej ako 10.000 nemocniciach, klinikách a ostatných zdravotníckych zariadeniach v USA ako aj v mnohých ďalších krajinách sveta.

Viacej na obpmedical.com

reskin-logoX

ReSkin Medical

Uviedol v máji 2005 na trh revolučné krytie pre ochranu namáhanej pokožky v oblasti sedla u profesionálnych cyklistov. V dnešnej dobe sa krytia a náplasti vyvinuté a vyrobené podľa RESKIN Silicone Skin Technology® bežne používajú pri športových a každodenných aktivitách, ako aj pri špecializovaných medicínskych aplikáciach. Na ďalšom vývoji spoločnosť trvale spolupracuje s Univerzitou v Gentu. ReSkin Medical je súčasťou skupiny BioRacer.

Viacej na www.reskin.eu

15926 Salts logo v7 options

Salts Healthcare

John a William Salt založili začiatkom 18. storočia tradíciu, ktorá úspešne pokračuje do dnešných dní. Počnúc výrobou prvých chirurgických nástrojov, cez protézy pre vojnových veteránov až po súčasný sortiment špičkových produktov v oblasti starostlivosti o stómie a ortopédie, rodina Saltovcov vždy dbala o zdravie obyčajných ľudí.

Dnes je Salts Healthcare jednou z najstarších rodinných spoločností vo Veľkej Británii a stále sa maximálne sústreďuje na zvyšovanie kvality života pacientov na celom svete. Vďaka dôrazu na pôvodné hodnoty vo všetkých oblastiach svojej činnosti získala renomé jednej z najústretovejších a najviac zákaznícky orientovaných firiem v oblasti zdravotnej starostlivosti.

Vďaka neustálym investíciám do výskumu a vývoja je sortiment stomických pomôcok Confidence®, Harmony Duo® vrátane širokej škály príslušenstva na špičke súčasnej starostlivosti o stómie. Používateľom poskytuje istotu, spoľahlivosť, pohodlie a možnosť žiť život opäť naplno.

Viac na www.salts.co.uk

sapimed

Sapimed

História Sapimed sa datuje od roku 1981, kedy firma na taliansky trh uviedla Dilatan®, pomôcku určenú na uskutočnenie dilatačnej techniky u análnych fisúr a dnes často využívanú odborníkmi na celom svete. Od 80. rokov dochádza k postupnému rozvoju proktológie a inovačný potenciál spoločnosti v tom hrá podstatnú úlohu.

Dnes je Sapimed považovaný za jednu z vedúcich špecializovaných firiem v spomínanom odbore a poskytuje zdravotníckym odborníkom široký rad rôznych jednorazových vyšetrovacích a operačných nástrojov, vďaka ktorým je možné riešenie niektorých benígnych anorektálnych patológií presunúť z nemocničných zariadení do ambulantnej sféry.

Viac na www.sapimed.it